KORZYŚCI DLA ORGANIZMU ZE STOSOWANIA REGULARNYCH SESJI TLENOTERAPII HIPERBARYCZNEJ 

Jak wskazują badania prowadzone na całym świecie oraz relacje i opinie licznych pacjentów, tlenoterapia hiperbaryczna ma bardzo pozytywny i co ważne, wszechstronny wpływ na nasze zdrowie fizyczne i samopoczucie psychiczne.

 

Przynosi wiele korzyści tak osobom o bardzo dolegliwych schorzeniach, chcącym się szybciej zregenerować sportowcom, osobom starszym, jak i każdemu kto chce zadbać profilaktycznie o swoje zdrowie na wielu płaszczyznach.

 

Dzięki regularnym sesjom możemy czuć się lepiej i dłużej cieszyć się młodzieńczym zdrowiem, witalnością i dobrą odpornością.

 

Już po jednej sesji tlenoterapii w komorze hiperbarycznej poczujemy przyjemne odprężenie i zwiększenie energii, a wieczorem tego samego dnia z pewnością zmorzy nas dobry sen, po którym obudzimy się wypoczęci.

 

OCZYSZCZANIE

Skutkiem tlenoterapii hiperbarycznej jest m.in. oczyszczenie całego organizmu z toksyn i metali ciężkich, które przyczyniają się do powstawania komórek rakowych i powodują wiele innych negatywnych skutków dla naszego zdrowia.

 

LEPSZA KONCENTRACJA I PAMIĘĆ

Systematyczne stosowanie sesji tlenoterapii w komorze hiperbarycznej poprawia ukrwienie mózgu wpływając na polepszenie jego funkcjonowania na co dzień.  Polepszają się m.in. zdolności koncentracji i lepszego zapamiętywania.

 

Tlenoterapia ma także bardzo dobrze udokumentowane właściwości regeneracyjne. Zmniejsza odczucie zmęczenia i stresu. Poprawia nastrój i przeciwdziała migrenie. 


SKUTECZNA REGENERACJA SPORTOWA

To co z pewnością potwierdza skuteczne działanie tlenoterapii hiperbarycznej to fakt jej stosowaniach przez zawodowych sportowców na całym świecie. Korzystają z niej piłkarze, kolarze, biegacze, olimpijczycy, a także gwiazdy amerykańskich lig zawodowych takich jak koszykarska NBA czy hokejowa NHL.

 

Regularne stosowanie tlenoterapii hiperbarycznej z jednej strony przyspiesza procesy regeneracyjne po ciężkich treningach (np. podczas okresów przygotowawczych i przedstartowych), z drugiej potrafi zwiększać wydolność organizmu, skracając czas potrzebny na osiągnięcie najwyższej sportowej formy. Z tych dwóch powodów, w ostatnim czasie tlenoterapia hiperbaryczna stała się bardzo popularna w środowiskach fighterów (bokserów, kick-bokserów, zawodników MMA) - zarówno tych walczących w klatce jak i na ringu. D

Co niezwykle istotne stosowanie tlenoterapii hiperbarycznej jest całkowicie dozwolone i nie jest uważane za formę nielegalnego dopingu. W 2006 roku Komitet Wykonawczy Światowej Agencji Antydopingowej powstrzymał się od dodania jej do listy metod zakazanych.

 

ODMŁADZANIE

Tlenoterapia hiperbaryczna jest też uznanym środkiem pozwalającym powstrzymywać efekty starzenia. Dzięki polepszaniu elastyczności włókien kolagenowych zapobiega powstawaniu zmarszczek i przyczynia się do wygładzania już istniejących. Jest też sprawdzonym i bardzo skutecznym sposobem radzenia sobie z trądzikiem i innych niepożądanymi zmianami skórnymi.

 


LECZENIE CHORÓB I POWIKŁAŃ

Sesje tlenoterapii hiperbarycznej dają doskonałe efekty w leczeniu objawów autyzmu u dzieci, a także chorób Alzheimera i Parkinsona u osób starszych. Wspomagają także pracę serca zapobiegając zawałom i udarom. Są też sprawdzoną metodą przyspieszającą leczenie ran, regenerację kości i stawów po złamaniach czy wspomagającą leczenie powikłań cukrzycowych.

Więcej na temat wskazań do tlenoterapii znajdziecie Państwo TUTAJ

Chcesz otrzymać gratisową sesję?

Pozwól nam poznać Twoje problemy i potrzeby.

1) Wypełnij ankietę
2) Wykup pojedynczą sesję lub dowolny pakiet 
3) Otrzymaj dodatkową gratisową sesję - do wykorzystania w dowolnym terminie.

Warunkiem otrzymania gratisowej sesji jest wypełnienie naszej ankiety i wykupienie przynajmniej jednej sesji tlenoterapii lub dowolnego pakietu. Jedna osoba może skorzystać z jednej, dodatkowej, darmowej sesji.

Wypełnij ankietę

odbierz GRATISOWĄ sesję

Masz pytania ?

Zadzwoń po bezpłatną konsultację

tel. 696 900 905

lub napisz na:

zapisy@dobrytlen.pl

Studio Tlenoterapii Hiperbarycznej - DobryTlen.pl

al. Jana Pawła II 61 lok. 239

Warszawa 01-031

 

tel: 696 900 905

zapisy@dobrytlen.pl

DobryTlen.pl

PONIEDZIAŁEK  – PIĄTEK  10:00 – 19:00

SOBOTY 10:00 – 15:00

  • Facebook Social Ikona
  • LinkedIn Ikona społeczna

© copyrights DobryTlen.pl 2020